Potrzebujesz transportu? Zgłoś się do nas już dziś!
Obsługa logistyczna
Każda branża ma inne potrzeby z zakresu transportu i logistyki. Dzięki rozwiązaniom UMSS nasi klienci uzyskują najlepsze rozwiązania i oferty zaspokajające potrzeby ich branży.
Konfekcja i magazynowanie
Dla naszych Klientów udostępniamy uniwersalną przestrzeń magazynową, obsługę dostaw, konfekcjonowanie i dystrybucję powierzonych towarów. Realizujemy projekty krótko i długoterminowe.
Dystrybucja i serwis
Obsługa łańcucha logistycznego stałych i jednorazowych projektów. Całościowe przekazanie do realizacji projektu skutkuje usprawnieniem procesu logistycznego, obniżeniem jego kosztów i znaczną oszczędnością czasu.

Dla kogo logo bez podpisu

Producenci
Dystrybutorzy
Firmy
serwisowe
Firmy
logistyczne
Klienci
indywidualni

Case studies

Zobacz jak inni skorzystali z naszej oferty
Magazyny i konfekcja

Prowadzimy dla naszych klientów magazyn przeładunkowy i obsługowy. Nasz odbiorca może zrezygnować ze swojego magazynu i przekazać obsługę do UMSS. To szczególnie atrakcyjna opcja dla firm, które w krótszym lub dłuższym okresie potrzebują dodatkowej przestrzeni magazynowej. Powierzony towar jesteśmy w stanie konfekcjonować i dystrybuować. Posiadamy urządzenia do pakowania w folię termokurczliwą i bindownice mechaniczne. Dla naszych klientów udostępniamy opakowania jednostkowe i zbiorcze.

Zapytaj o ofertę

Case study Euforma
Euforma prowadzi salon wystawienniczo-sprzedażowy wiodących polskich designerów i producentów mebli. Logistykę magazynową przekazali UMSS. Wszystkie dostawy wprowadzane są na nasz magazyn i stąd też Klienci EUFORMY zamówienia odbierają osobiście lub zlecają nam transport wraz z wniesienie i przygotowaniem mebli do użytku.
 • EUFORMA rezygnując z magazynu własnego mogła powiększyć przestrzeń wystawienniczo – sprzedażową
 • EUFORMA płaci za faktycznie wykorzystaną przestrzeń magazynową – UMSS zapewnia więcej miejsca w czasie szczytu sezonu sprzedażowego np. przed świętami i nie obciąża Klienta za niewykorzystaną przestrzeń w okresie wakacyjnym/ urlopowym.
 • EUFORMA dzięki współpracy z nami mogła zrezygnować z zatrudnienia magazynierów i skupić się na zadaniach, do których została powołana – prezentacja i sprzedaż mebli.
OBSŁUGA LOGISTYCZNA

Nasza oferta obsługi logistycznej łączy w sobie rozwiązania różnych firm z branży TSL. Dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania logistyczne w zależności od rodzaju powierzonego do transportu towaru, lokalizacji oraz planowanego terminu realizacji zlecenia. Standardowy transport kurierski, drobnicowy lub transport bezpośredni z pominięciem sieci line haul oraz magazynów przeładunkowych. Dla szczególnie wrażliwych, wartościowych i podatnych na uszkodzenia towarów doradzimy bezpieczny sposób przygotowania do wysyłki. Dysponujemy szeroką gamą materiałów pakowych (kartony, palety, wypełniacze, taśmy zabezpieczające, folia stretch i wiele innych specjalistycznych rozwiązań zabezpieczających towar klienta na czas transportu). Dla kontraktów poza unijnych pomagamy w organizacji odpraw eksportowych i importowych.

Zapytaj o ofertę

Case study QARTIS
Klient przekazał obsługę logistyczną firmie UMSS. UMSS każdego dnia o określonej porze podstawia niezbędną liczbę pojazdów, które odbierają wszystkie nadania danego dnia. Od koperty do 33 EPAL. Klient realizuje wysyłki na terenie trzech kontynentów co sprawia, że proces logistyczny jest złożony i wymaga obsługi kilkunastu osób. Złożoność niektórych projektów QARTIS doprowadziła do przekazania UMSS usługi konfekcjonowania. Na zlecenie Klienta odbieramy ze wskazanych miejsc poszczególne elementy, które wg przekazanych rozdzielników konfekcjonujemy do poziomu gotowego produktu, zabezpieczamy do transportu i wysyłamy do odbiorców finalnych. Na potrzeby QARTIS – UMSS udostępnia materiały pakowe i systemy pakowania, które pozwalają bezpiecznie i ekonomicznie procesować przesyłki. UMSS wskazuje i doradza Klientowi możliwości dostawy danego produktu – dbając o bezpieczeństwo ładunku i optymalizację kosztów związanych z obsługą łańcucha logistycznego.
 • QARTIS uzyskał dostęp do wszystkich przewoźników – jednocześnie komunikując się tylko ze wskazanymi osobami UMSS. To rozwiązanie optymalizuje koszty i zapewnia płynny przepływ informacji.
 • QARTIS otrzymał wsparcie pracowników magazynowych – część projektów wymagających konfekcji realizowana jest w UMSS. To rozwiązanie zapewnia Klientowi dodatkową przestrzeń magazynową i dodatkowe wsparcie pracowników magazynu – na wezwanie.
 • QARTIS przekazując obsługę firmie UMSS obniżył koszty obsługi łańcucha logistycznego. Klienci QARTIS doceniają terminowe dostawy i łatwość w rozwiązywaniu problemów logistycznych.
DYSTRYBUCJA I SERWIS

- dla firm produkcyjnych od momentu planowania procesu produkcyjnego, wstępne wyceny dystrybucji zgodnie z planami produkcyjnymi i zakładanym harmonogramem dostaw, poprzez dostawę komponentów, maszyn i urządzeń niezbędnych do realizacji całego procesu, wysyłkę próbnych wyrobów i pełną dystrybucję wyrobów gotowych zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami,
- dla firm dystrybucyjnych, handlowych, agencji promocyjnych, wystawców targowych od momentu rozpoczęcia procesu negocjacyjnego, poprzez planowanie akcji z uwzględnieniem logistyki dostaw, pomocą przy rozstawianiu i składaniu stoisk wystawowych, zapewnieniem środka transportu dostosowanego do konkretnego rodzaju przewożonego towaru,
- dla firm serwisowych poprzez instalację do pełnej obsługi posprzedażowej i serwisowej, projekty realizujemy środkami własnymi lub/i przy wsparciu zasobów klienta,
- dla firm logistycznych proponujemy wsparcie w realizacji projektów na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Udostępniamy wolną przestrzeń magazynową oraz magazyn usługowy, pomagamy w obsłudze dostaw i dystrybucji lokalnej towarów,
- dla klientów indywidualnych biuro obsługi klienta UMSS oferuje pomoc przy wyborze przewoźnika i realizację zlecenia transportu każdego rodzaju towaru - dokumentów, drobnych paczek, palet oraz przesyłek ponadgabarytowych.

Zapytaj o ofertę

Case study Base Logistics
UMSS na zlecenie holenderskiej firmy logistycznej Base Logistics zapewnia dystrybucję, instalację oraz pomoc serwisową dla Microsoft w zakresie obsługi kiosków Xbox One na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Kioski te przeznaczone są do ekspozycji i testowania gier na platformie Xbox One w elektromarketach, a także w punktach detalicznych sprzedających konsole.
 • Base Logistics dostał gwarancję całościowej organizacji transportu z portu kontenerowego w Rotterdamie do magazynu UMSS w Bydgoszczy. Po przetransportowaniu towaru do Bydgoszczy, oznakowano go oraz przygotowano pełną dokumentację wysyłkową do dalszej dystrybucji.
 • Dedykowani do obsługi projektu instalatorzy UMSS przeszli odpowiednie szkolenia w zakresie instalacji, obsługi oraz serwisu kiosków. Zdobytą wiedzę i doświadczenie podczas realizacji projektu wykorzystują w celu pomocy technicznej i czynności serwisowych w ramach zawartej umowy.
 • UMSS zapewnia klientowi wsparcie w zakresie telefonicznego i mailowego przyjmowania zgłoszeń o ewentualnych usterkach w zainstalowanych kioskach. Dla usprawnienia procesu UMSS wyznaczył do stałego kontaktu z kierownikami poszczególnych destynacji w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech osoby posługujące się biegle językiem urzędowym kraju przeznaczenia.
 • W ramach kontraktu Base Logistics otrzymuje dostęp do specjalnie wyznaczonej części magazynowej UMSS przeznaczonej do obsługi części zamiennych niezbędnych do realizacji zleceń naprawczych.
 • Base Logistics dzięki szerokiemu zakresowi przekazanych do UMSS obowiązków może spokojnie planować realizacje innych zadań dla swoich klientów, nie angażując w ten projekt dodatkowych pracowników ze swojej strony.
 • Base Logistics uzyskał dostęp do magazynu części zamiennych, gdzie wykonywano zlecenia naprawcze.
Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie.
Skontaktuj się, aby poznać pełne możliwości naszych usług!
Klienci indywidualni

Jesteśmy otwarci na wszelkie wymagania naszych klientów odnośnie transportu. Świadczymy usługi logistyczne z uwzględnieniem indywidualnych i niestandardowych zleceń. Każdego klienta traktujemy szczególnie. Respektujemy jego potrzeby oraz czas dlatego zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych usług! Dodatkowo dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby w kwestii transportu doradzić Ci jak najlepiej!
Pracownicy BOK UMSS udzielą wszelkich informacji w siedzibie UMSS lub pod numerem tel.: 52 340 50 24.

Zapytaj o ofertę
doradzimy jak zaplanować
Twoją wysyłkę
Doradzimy najkorzystniejszą
formę wysyłki